Za mundurem panny sznurem...

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

27 września, jak co roku, w niezwykle piękny, słoneczny i ciepły jak na tę porę roku przystało dzień, pracownicy OT Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich uczestniczyli w pikniku służb mundurowych „Za mundurem panny sznurem” organizowanym przez OSP Konstantynów Łódzki.

Na pikniku nie brakowało formacji umundurowanych: straży pożarnej, wojska, służb leśnych, straży miejskiej z Łodzi, ratowników medycznych, straży granicznej. Przygotowane stoiska były oblegane przez odwiedzających, głównie dzieci i młodzież szkolną. Nie zabrakło gier i konkursów. Każdy chętny mógł poczuć się jak strażak czy ratownik i przeszkolić się z zasad udzielania pomocy ludziom czy zwierzętom.

Na stoisku promocyjnym ZPKWŁ OT PKWŁ nie zabrakło atrakcji – mozna było uzyskać wiele informacji przyrodniczych, wziąć udział w konkursach. Każdy odwiedzający otrzymał pamiątkową przypinkę.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button