Konkurs fotograficzny "Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie"

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Oddział Terenowy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich ma zaszczyt ogłosić konkurs fotograficzny pt.: “Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie”.


Celem konkursu jest promowanie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich jako miejsca atrakcyjnego pod względem turystycznym. Konkurs skierowany jest do wszystkich sympatyków Parku.


Jeżeli podróżujesz po terenach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, lubisz zdobywać wiedzę o otaczającej Ciebie przyrodzie, kulturze i pozostałościach historycznych ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!


Zwiedzaj, rób zdjęcia i weź udział w konkursie “Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie”.


Prace konkursowe i formularz zgłoszeniowy należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule podając “Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie”.


Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w konkursie znajdują się w Regulaminie i Formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym poniżej.
Rozpoczęcie konkursu następuje wraz z dniem ogłoszenia na stronie internetowej https://parkilodzkie.pl/pkwl.


Fotografie konkursowe i formularz zgłoszeniowy można nadsyłać do dnia 30 czerwca 2021 r. Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 16 lipca 2021 r.


Zapraszamy do udziału!

pdfRegulamin konkursu Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie237.3 KB

pdfFormularz zgłoszeniowy Zwiedzam Wzniesienia Łódzkie230.94 KB

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button