Owocowe łódzkie

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

"Owocowe łódzkie 2024”

 Po sukcesie projektu "Owocowe łódzkie" w 2023 r., postanowiliśmy  kontynuować Projekt również  w 2024 r.
Projekt polega, tak jak dotychczas na dosadzaniu w przestrzeni publicznej województwa łódzkiego drzew i krzewów owocowych w celu zwiększenia ilości terenów zielonych i urozmaiceniu ich – wzbogaceniu o gatunki owocowe. Jednocześnie odpowiednie gatunki zasadzonych drzew i krzewów zapewnią bazę pokarmową dla zwierząt (ssaki, ptaki i owady), owoce innych z pożytkiem zostaną wykorzystane przez mieszkańców (np. przetwory).
Zadanie jest jednym z elementów projektu realizowanego przez Województwo Łódzkie pod nazwą „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

 Od 27.05.2024 r. przyjmujemy zgłoszenia nadesłane drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 tel. kontaktowy: 42 640 65 61

Informujemy, iż w tym roku można otrzymać aż 400 sadzonek!

Z oferty nr 1  (zał.nr 3a) można zamówić do 100 sadzonek, które będą możliwe do odbioru od lipca, natomiast z oferty nr 2 (zał. nr 3b) można zamówić do 300 sadzonek, które są możliwe do odbioru już teraz.

Uwaga!  Projekt nie jest adresowany do osób prywatnych.  Otrzymane sadzonki nie mogą być przedmiotem obrotu w konkursach ani nie mogą zostać użyte w celach promocyjnych.

 

pdfRegulamin Projektu Owocowe Łódzkie 2024.pdf
pdfZałącznik nr 1 - Oświadczenie do regulaminu 2024.pdf
docxZałącznik nr 2 - Formularz zgłoszeniowy Owocowe Łódzkie 2024.docx
 

docxZałącznik nr 3a - zamówienie na sadzonki 2024 OFERTA-1.docx
docxZałącznik nr 3b - zamówienie na sadzonki 2024 OFERTA-2.docx

Zapraszamy do udziału w projekcie.