Spacer z Przedborskim Parkiem Krajobrazowym

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Spacer z Przedborskim Parkiem Krajobrazowym, to pierwsza odsłona cyklu wydarzeń, które zaplanowano w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. W kolejnych miesiącach roku inne parki Zespołu zaproponują cykl wydarzeń o podobnym charakterze w innych rejonach województwa łódzkiego. Imprezy mają charakter otwarty i są ogłaszane w mediach społecznościowych ZPKWŁ.

0J9A5997
„Przedbórz dawniej i dziś” tak nazwano dodatkowe działanie zrealizowane podczas spaceru z PPK, a polegające na odszukiwaniu dawnych lub nieistniejących już obiektów miasta na podstawie archiwalnych zdjęć miejscowości. Trasę marszu wyznaczono korzystając z części przebiegu „Ścieżki historyczno – przyrodniczej im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu”. Prezentuje ona najciekawsze zabytki Przedborza oraz mówi o historii miasta i jego mieszkańcach.

Wszystkim uczestnikom sobotniego spaceru (27.01.2024) serdecznie dziękujemy za udział w imprezie, pomimo niesprzyjającej aury. Już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę tej aktywności, którą zorganizujemy jeszcze w tym roku.

Zdj. Archiwum PPK