Konkurs na najciekawszego bałwana

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Halo Dzieciaki!

Widzicie, co się dzieje za oknem? Dosyć spania i leniuchowania! Trzeba wyjść na świeże powietrze i …ulepić bałwana – póki jest z czego!

Noworocznie ogłaszamy minikonkurs na ulepienie najciekawszego bałwana. Zachęcamy do wyjścia na spacer (do lasu albo chociaż na swoje podwórko) i sprawdzenia swoich umiejętności w toczeniu kuli oraz zdolności manualnych i inwencji twórczej. Za najlepsze prace przyznane będą upominki o tematyce przyrodniczej :-)

plakat konkurs na najciekawszego balwana

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że do 20 stycznia 2021 roku podeślecie nam zdjęcie przedstawiające wykonanego przez Was bałwana wraz z uzupełnioną kartą zgłoszeniową i oświadczeniem, które znajdziecie poniżej.
W konkursie mogą brać udział dzieci w różnym wieku, zamieszkałe na terenie gmin, na których położony jest Bolimowski Park Krajobrazowy. Oceniana będzie przede wszystkim pomysłowość.
Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w regulaminie poniżej.

Zachęcamy do zabawy!

Oprac. K. Nowak

pdfRegulamin_konkursu_na_najciekawszego_balwana.pdf184.85 KB

pdfKarta_zgloszeniowa_i_oswiadczenie.pdf164.53 KB