Kontakt

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego
Oddział Bolimowskiego Parku Krajobrazowego

ul. Batorego 41 (1 piętro)
96-100 Skierniewice

tel.: 46 833-37-77

Godziny pracy: pn. – pt. 8:00–16:00


e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

znajdź nas na facebooku - Bolimowski Park Krajobrazowy

 

Kierownik Oddziału BPK

  • Agnieszka Pruszkowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Edukacja ekologiczna

  • Kinga Nowak - starszy specjalista ds. edukacji - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ochrona krajobrazu

  • Krzysztof Pira - główny specjalista ds. ochrony krajobrazu, wartości historycznych i kulturowych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Straż Parku

Administracja

  • Agata Wrzodak - pomoc administracyjna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.